نتایج جستجو برای عبارت :

ناشناس حرفتو بزن بهم

توی تلگرام یه ربات هست به اسم «حرفتو ناشناس بهم بزن» من متوجه شدم که توی وبلاگ هم میشه همچین قابلیتی رو راه انداخت. شما میدونید که من کامنت ناشناس رو تایید نمی‌کردم ولی امروز یه پست موقت زدم و برای چند ساعت کامنت ناشناس رو فعال می‌کنم؛ به همه خبر بدین بیان[از دوست و دشمن] من امروز می‌خوام حرفای نگفته و ناگفتهء شما رو گوش بدم. امیدوارم تهش روز خوبی بشه برامون :) هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو
ناشناس ها گاهی آدم های دوست داشتنی هستند؛ فقط راهش رو درست بلد نیستن
چند وقته منو میشناسی؟ شاید دوست داری حرفی بهم بزنی ولی مراعات یه چیزایی رو میکنی و نگرانی که از کوره در برم؟ حالا امروز تصمیم گرفتم امکان ارسال کامنت ناشناس رو فعال کنم
حرفتو ناشناس بهم بزن
فقط آروم بزنید
سلام . 
امکان نظر دهی به صورت ناشناس رو در این پست فعال کردم . 
لطفا نظر خودتونو درباره ی من بدهید ؟ چجور ادمی هستم ؟ و یا هر چیزی در باره ی من ؛ نقد یا پیشنهادی :)
مرسی ...
+اگر ناشناس نظر دهی یعنی به من احترام گذاشتی ! و پیشا پیش بخاطر احترامی که به من میزاری ممنونم :)
+تمام مطالب قبلی به حالت "نمایش" در امد !:))
این همه ما به زمین و زمان گیر دادیم، شما هم کمی به من گیر بدهید.
هر نظری درباره من و این وبلاگ دارید فقط به صورت ناشناس پای این پست بنویسید، قول می‌دهم آی پی هیچ کس را چک نکنم.
انتظارات شما از یک طلبه مجازی‌ چیست؟ چطوری بنویسم و به چه موضوعاتی بپردازم؟ اصلا ننویسم؟ مشکل زبونمه؟
سعی کنید بدون نظر ناشناس از این جا نرید.(راستی اصلا توی ناشناس آی پی ثبت نمیشه :/)
بعد مدت ها نوشتن رو مجدد شروع کردم ولی این بار برخلاف سالیان پیش ناشناس ولی در عین حال با هویت واقعی!!!
هویت واقعی آدم هارو افکارشون مشخص میکنن...
امیدوارم پس از مدت های طولانی بتونم رخداد ها و نویسه های این روح خسته رو با عنوان «اینجانب ناشناس» با مخاطب هایی که شاید هرگز نباشند به اشتراک بزارم
مرا صدا زد. مرد جوان، بیا جلوتر نترس. به چهره اش نگاه کردم، چهره ترسناکی نداشت. حتی لبخندی مهربانی داشت اما ناشناس بود. نمی دانم ناشناس بودن دلیلی می شود که سلام نکنم یا نه ولی من سلام کردم. لبخند خود را بیشتر کشید و گفت سلام. متوجه تردیدم از نزدیک نشدن شد و دوباره تکرارش نکرد. گفت: کسی را می شناسی شیشک برای فروش داشته باشد. گفتم: پدرم. گفت: چه خوب، کجا می توانم او را ببینم؟ نگاهم را از ناشناس بودن به خریدار ناشناس بودن تغییر دادم و گفتم: لطفا دنبا
دیشب یکی اومده بود پیام ناشناس داده بود که
ایا تا حالا عاشق شدی ؟ و اگر اره بهش گفتی؟
من عصبی شدم و جوابشو دادم که چرا برات مهمه و اینا ... و این یه مسئله ی شخصیه ...
برگشت گفت همینجوری میخواستم دور هم باشیم:/
خلاصه بهش گفتم من واقعا تابحال عاشق نشدم چون احساس میکنم معنای عشق خیلی متعالی تر از این حرفاست که الان رایج شده...شده تا بحال از کسی خوشم بیاد  ولی عاشق نشدم..!
اره واقعا... خیلی وقتا هم خودم رو توبیخ می کنم که چرا از فلانی خوشت میاد حتی... دیگه چ
عصبی ام مغزم داره منفجر میشه یه ساعته گیر دادم به همه چیز زندگیم داشتم یکی یکی قسمتهای مختلف زندگیما به لجن میکشیدم توی ذهنم که یاد اینجا افتادم هرچی با خودم فکر کردم چرا این وبا زدم یادم نیفتاد رفتم پست اولما خوندم یسری چرندیات بود که انداخته بودم گردن اشفتگی ذهنیم فهمیدم الان همونجاییم که دوسال پیشم بودم فقط یکم حادتر مغزم بیشتر دچار خزعبلات شده راه رهاییشا بلدم سرکوب مغزم طول میکشه یکم اما سرجاش برمیگرده ودوباره زندگی میکنه... مجبوره تا

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128

پخش آنلاین

متن موزیک :
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روتمقصر منم که باید بگم بار آخرم بود
که عاشق شدم ولی نبود دست خودمطرز نگات برگ برندت بود
میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفانشد راضی دلم اما که دل بکنه
بار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتوباید رد میشدم از تو مثل همه
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیاکو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیاکو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
نشد وسط ن
این عـــــــه که در عنوان وبلاگ جلوه می کنه در واقع واکنش من در حالیکه دستام برده بودم بالا و خمیازه می کشیدم و آمارگیر وبلاگ دیدم که شده 1002 روز!
منتظر بودم که بشه 1000 روز و مثل روز تولد وبلاگ، شما هر سئوالی داشته باشید ناشناس بپرسید و منم بدون پیچوندن جواب بدم اما با وجود اینکه گوشی تنظیم کردم ولی هشدار نداد:/
برنامه پرسش و پاسخ ناشناس به نظرم طبق رسم همیشگی بمونه برای همون روز تولد وبلاگ و دیگه شورشو در نیاریم:/

هر چند اینجا همه زندگی من ن
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
حالت ناشناس در مرورگر ها را با دو عنوان می شناسند ، Incognito و InPrivate. هر دو آنها یک کار را انجام می دهند و فقط نام های مختلف دارند. این حالت تضمین می کند که هیچ چیزی از سابقه مرورگر ، سابقه جستجو ، فایل های اینترنتی موقت و کوکی باقی نماند و همه آنها توسط رایانه شما فراموش می شوند  اما در نظر داشته باشید حالت ناشناس در مرورگرها ، جایگزینی برای شبکه خصوصی مجازی VPN  نیست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حالت ناشناس در مرورگرها به سایت رفع مشکلات رایانه
سلام! خیلی دوست دارم همه ی دوستان شرکت کنند. البته این دوست داشتن من دلیل بر این نیست که حتما شرکت کنید.
دو تا سوال میپرسم و از شما خواهش میکنم که به دو سوال پاسخ بدید. 
اصلا انتظار جوابِ منطقی ندارم. هدف میزانِ سنجشِ تخیل، و قدرتِ طنزپردازیِ دوستانه و بس.
لطفا شرکت کنید. ناشناس رو فعال میذارم ولی ترجیحم اینه که خصوصی جواب بدید ولی ناشناس نه. نظرات هم پس از تأیید نمایش داده میشوند.
+این ناشناس رو برای دوستانی که قصد اهانت دارن باز میذارم . چون خی
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
سلام
از اونجا که دوستان سوالات زیادی در رابطه با طراحی و ویرایش قالب میپرسن، این پست ثابت رو اختصاص میدم به سوالات شما، لطف کنید اگر سوالی دارید روی همین پست بپرسید و از نوشتن سوال به صورت خصوصی  ، ناشناس و روی پست های دیگه تا حد امکان خودداری کنید تا بقیه دوستان هم اگر احیانا همون سوال رو داشتن جواب سوالی که دارن رو بگیرن.
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ یا وبسایت) در قسمت ارسال نظر قرار بدید! به نظرات ناشناس که هیچ راه ارتباطی نداشته باشن ج
سلام،
صبح همه شما خوانندگان محترم بخیر.
نمی‌دانم آیا این وبلاگ هم به وضعیت سایر تصمیماتی دچار می‌شود که پر شور و حرارت شروع‌شان می‌کنم و بعد از مدتی که تَبَش درونم خوابید، رها می‌کنم یا که این‌بار جور دیگری است. مثالش وبلاگ قبلی‌ام است،  درحالیکه یک سال است به‌روزش نکرداه‌ام هر روز صبح فقط بازش می‌کنم و می‌بندم و می‌روم تا فردا صبح.
شاید این‌بار فرق کند. شاید همین ناشناس بودن کمک کند تا این شور و حرارت بماند. شاید همین ناشناس بودن بزن
به نام خدای خوب و مهربان!سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست د
برنامه تماس ناشناس و تغییر صدا
برنامه اندروید و آیفون تماس ناشناس با شماره دلخواه با امکان تغییر صدای مرد به زن و بالعکس بهترین برنامه تماس ناشناس رایگان با شماره دلخواه ایرانی و خارجی تماس رایگان با شماره دلخواه مثل ۱۲۳۴۵ یا هر شماره دلخواه دیگر تماس رایگان با شماره خود فرد مورد نظر بهمراه آموش ...
دریافت فایل
مهم
سلام. اخیرا یک ناشناس اقدام به ارسال یک فایل ۷ صفحه‌ای در تمام اینترنت نموده
مدعی چیز های عجیبی هم هست
این اسناد ارائه داده شده ی او با سند و مدرک تکذیب شده
انتشارش هم جرم محسوب خواهد شد و توسط ستاد مبارزه با مصادیق مجرمانه فضای مجازی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت
لطفا اگر یه ناشناس یه فایل ۷ صفحه‌ای براتون ارسال کرد ،IP شو به من بدید
جهت مقابله فوری
در مراسم چهلم شهادت تیمسار بابایی در میان ازدحام سوگران ،مرد میان سالی با کلاه نمدی و شلوار گشاد که معلوم بود از اطراف اصفهان است برمزار عباس خاک بر سر میریخت وبه شدت گریه می کرد .
گریه اش دل هر بیننده ای را به درد می اورد .آرام به او نزدیک شدم وبا بغضی که در گلو داشتم پرسیدم :پدر جان این شهید با شما چه نسبتی دارد ؟
مرد گفت : من اهل روستای ده زیار هستم . اهالی روستای ما قبل از اینکه شهید بابایی به آنجا بیاید از هر نظر در تنگنا بودند . ما نمی دانستیم
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
به نام خدای خوب و مهربان!

سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست
سلام. . . تا حالا شده به سایتی برید که ارسال نظر به صورت ناشناس نداشته باشد . . . با خدتون فکر میکنید چطوری؟ مگه میشه؟؟؟ مگه داریم؟؟؟ فقط با چند تا تنظیمات میشه این قابلیت رو حذف کرد!!! چطوری ؟؟؟ بیا به ادامه مطلب تا بفهمی قضیه چیه. . .

ادامه مطلب
پازل بند کوتاه بیا
دانلود آهنگ جدید پازل بند به نام کوتاه بیا
Download New Music Puzzle Band - Kootah Bia
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیاکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بی
پازل بند کوتاه بیا
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیاکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بی
خب اول از همه از همه تون ممنونم بابت این چند وقت که منو تحمل کردید. راستش یه گروه ناشناس هستن که کمر بستن منو از بیان محو کنن . نمی دونم چرا ولی آشنا هستن☹ آدرس این وب رو الان دارم فقطططط به بهترین رفیقام میدم...کسایی که بهشون کاملا اعتماد دارم و عاشقشونم. شاید وب تهیونگ لاور فیلتر بشه اگه فیلتر هم نشه شاید خودم برای رهایی از دست این ناشناسا پاکش کنم..آدرس وب رو فقط به شما دادم چون یه رازه. شما هم آدرس رو به کسی ندید تا من از هویت این ناشناس ها سر د
پازل بند کوتاه بیا
پازل بند کوتاه بیا
فرو رفته بودم در کارم . که یه هو گوشیم زنگ خورد . یک شماره ی ناشناس بود . جواب دادم : " الو ! بفرمایید ! الووو ؟! ... " . جوابی نشنیدم . قطع کردم و دوبار مشغول کار شدم . که صدای پیامک گوشیم اومد . نگاه کردم ... لرزم گرفت ... یک پیامک از همون شماره ی ناشناس بود که توش با الفاظ رکیک ... . دوباره تند تند زنگ زد و من تند تند رد دادم . باز پیام داد : " ج بده می خوام صداتو بشنوم ! " جواب ندادم و شمارشو بردم تو لیست ردّی ها و تمام ...
تاحالا تجربه ش رو نداشتم . دخترای ما دارن ب
۱. گاهی میخوام سوالی بپرسم ولی به علت مسائلی از قبیل شرم و حیا روم نمیشه با اسم خودم بپرسم یا میخوام توصیه‌ای بکنم که به همین علتِ شرم و حیا خوب نیست صریحاً مطرحش کنم و غالباً ناشناس و خصوصی می‌نویسمشون. 
۲. گاهی مطلب طنزی خوندم که میخوام بر سرش شوخی رو ادامه بدم ولی شرم دارم از شوخی به عنوان یک خانم(آقا) در فضای عمومی. مثلا اینکه نویسنده پست آقاست(خانمه) و من دوست ندارم با کامنت خندانِ خودم به عنوان یک خانم(آقا)، به یه سری صمیمیت نابه‌هنجار دا
بیشتر از یه سال همراهیو خوندن خط خطی هاخاطراتداستان هاو دست نوشته های خانوم نویسنده!!ممنون از همه خواننده هادنبال کننده هاناشناس هالایک کننده هاخوانده ها و کامنت نگذاشته هااعصاب خورد ها ودیسلایک کنندگانو همه کسانی که بهم قوت قلب دادن❤
**مثبت 200 شدیم!**

راستی به همین مناسبت برام یه یادگاری بنویسید
ناشناس هم بازه هر چی دوست دارید و تو دلتونه بنویسید :)
بیشتر از یه سال همراهیو خوندن خط خطی هاخاطراتداستان هاو دست نوشته های خانوم نویسنده!!ممنون از همه خواننده هادنبال کننده هاناشناس هالایک کننده هاخوانده ها و کامنت نگذاشته هااعصاب خورد ها ودیسلایک کنندگانو همه کسانی که بهم قوت قلب دادن❤
**مثبت 200 شدیم!**

راستی به همین مناسبت برام یه یادگاری بنویسید
ناشناس هم بازه هر چی دوست دارید و تو دلتونه بنویسید :)
انباشت ۶۴,۰۰۰ بیت کوین روی یک کیف پول ناشناس طی چند روز اخیر
محمد آذرنیوار
زمان مطالعه: ۱ دقیقه
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰کیف پول ناشناس یک نهنگ که به تازگی مبالغ بسیار زیادی را از صرافی ارز دیجیتال هوبی (Huobi) برداشت کرده است، حالا دارای ۶۴,۰۰۰ واحد بیت کوین به ارزش بیش از ۴۲۷ میلیون دلار است.
به گزارش یوتودی، کیف پول ناشناسی به آدرس «3D8qAoMkZ8F1b42btt2Mn5TyN7sWfa434A»، سه بار از صرافی ارز دیجیتال هوبی تراکنش‌های بسیار بزرگی دریافت کرده است. هر بار میزان بیت ک
کدوم تکنولوژی هست که به خاطر بودنش خیلیییی خیلیییییی خوشحالید...؟
1.منظور از تکنولوژی هر چیزی که جایگزین قدیم تر ها شده صرفا جهت آسایش و...!!!
2.اینکه میگم کدوم؟منظورم اینه که اصن حاضر نیستید برگردید به عقب و بدون اون زندگی کنید...حالا چه اون میخواد مگس کش باشه،چه سرویس بهداشتی و دستمال باشه.. و چه ماشین...!
ی چیزی که نمیتونید زندگی تونو بدون اون تحمل کنید!:| خخخخ
3.اگه چیزی بود که خواستید ناشناس طور بگید...راحت باشید!
ناشناس فعاله(:
4.فقط اینو بدونید ک
ساعت ۶ رفتم دم خونه ف و باهم رفتیم سمت باغ گلها قبلش رفتیم شیرموز گرفتیم یخ یخ ولی یه پسر بچه درست کرد موزش کم بود :/// تو بستنی فروشبه پیام ناشناس چک کردم نوشته بود ۵ دقیقه دیگه میرسم عشقم! همینجوری که شیر موزهامون میخوردیم و رفتیم بلیط گرفتتیم به ف گفتم صبر کن هنوز ناشناس نیومده و تو پیام ناشناس جواب دادم ما داریم میریم داخل تو کجایی پس؟ و مدام دور و بر نگاه میکردم چون فکر میکردم  از دوستام لیلا یا سارا باشه.
ف گف من میرم بلیط بگیدم خرید و گفتم
قسمت اول را بخوان قسمت 117
تعجب زده با خشم نگاهش می کنم.
ـ اقای دکتر با من هیچ سنخیتی نداره. شما هم لطفا در مورد دکتری که زندگیشو گذاشته و امده اینجا خدمت می کنه قضاوت نکنید.
زن چهره اش را در هم می کند و با لب های برجسته و کبودش می گوید.
ـ همه ی آبادی پر شده خانم پرستار. همه جا دیدن که دکتر عرفانی شب ها امده خونتون تا صبح پیش شما بوده. خب معلومه تا صبح چیکار می کردید.
دندان بهم می سابم و با عصبانیت می گویم.
ـ از اینجا برید بیرون.
از روی تخت بلند می شود و
سلام!خب من ترجیح میدم ناشناس بمونم.ناشناس باقی بمونم ولی چون به داستان نوشتن به صورت حواضی علاقه دارم این وب رو ساختم تا برای تمام هم سن های خودم جای جالب و ایده الی رو فراهم کنم.جایی که بتونن جدید ترین و جالب ترین اخبار رو اونجا ببینن.و همدم بیکاری هاشون باشه.داستان ها و فیک های باحال بخونن و به اونجا وفادار باشن.خب شاید اوپودو بتونه تمام اینهارو فراهم کنه.پس اوپودویی شو.
چرا اینقدر بی‌قراری آسمان؟ سه روز است اشکت یک ریز سر ریز است!نکند خبری آشفته ات کرده است؟ نگو که باز تأخیر جای تعجیل را گرفته! تو را بخدا زبان بگشا و بگو که اشک شوق است این باران بی وقفه...آی آسمانِ دل پُر ، پَر پَر زدنمان را می بینی ؟طاقت مان طاق است ؛و کاسه ی صبر لبریز !
یا همین طور سکوت کن و ببار ،یا "فرج" را فریاد کن ...

ناشناس
ند
بزرگداشت صادق‌طباطبایی در قم
چرا مقتدا صدر در مراسم ترحیم صادق طباطبایی آفتابی شد؟
علیزاده طباطبایی:مهدی هاشمی تبرئه می‌شود
حضور مقتدا صدر در ترحیم صادق‌طباطبایی
سیدمحمد الهی سیدمحمدحسن الهی طباطبائی
مطالب پیشنهادی

پیشنهاد توسط
آیا کسب و کار شما به نرم افزار CRM نیاز دارد؟
چهل و سه هزار موقعیت شغلی، در آزمون استخدام بخش خصوصی
قیمت بلیط باکو
پایان اعتراض به بی احترامی زنان خانه دار
میخوای بدونی چند درصد زیبایی؟
می دونستین بهتره با
برای دو نفر هم همزمان هستم و ترجیحا چرت و پرت گفتن بیاید. یه نفر دیگه
اومد هم گفتینو ما هنگید هم اوشون الان چند دقیقه گذشت نمیدونم شاید
دوباره سالم شده باشه. بیاید بحرفیم اگه بیکارید یا بیخوابید یا
حرفایی دارید که ناشناس میتونید بزنید.
یکی دو شب پیش با یکی از دوستام حرف میزدم راجب یه موضوعی و اون میگفت که من نمیتونم حرفتو بپذیرم و نمیشه و ازین‌جور حرفا و منم بهش گفتم خب دلیلیم وجود نداره که بخوای بپذیری چون سبک زندگی آدما مثل هم نیست و حتی سبک زندگی خواهرا و برادرا هم متفاوته با هم و بازم حتی سبک زندگی بچه‌ها با پدر و مادرهاشون یکی نیست (یاد حدیث امام علی علیه‌السلام افتادم خطاب به پدرها و مادرها در رابطه با تربیت فرزندانشون) و ما نمیشه برای آدمای دیگه نسخه بپیچیم که مثل م
یکی دو شب پیش با فاطمه حرف میزدم راجب یه موضوعی و اون میگفت که من نمیتونم حرفتو بپذیرم و نمیشه و ازین‌جور حرفا و منم بهش گفتم خب دلیلیم وجود نداره که بخوای بپذیری چون سبک زندگی آدما مثل هم نیست و حتی سبک زندگی خواهرا و برادرا هم متفاوته با هم و بازم حتی سبک زندگی بچه‌ها با پدر و مادرهاشون یکی نیست (یاد حدیث امام علی علیه‌السلام افتادم خطاب به پدرها و مادرها در رابطه با تربیت فرزندانشون) و ما نمیشه برای آدمای دیگه نسخه بپیچیم که مثل ما زندگی
خدا می بیند ...:‌✨﷽✨
مسخره کردن ظاهر دیگران ، یعنی مسخره کردن خدا (نعوذبالله)
❌به شخصی گفتند تو چقدر بدقیافه ای. لبخندی زد و گفت :از نقش ایراد می‌گیری یا از نقاش⁉️
هوَالَّذی یُصَوِّرُکُمْ فِی‌الْأَرْحامِ کَیْفَ یَشاءُ
☝️اوست که شما را در رحم ها [یِ مادران]به هر گونه که می خواهد تصویر می کند .آل‌عمران آیه ۶ 
✅یعنی مگه من داخل صورت ظاهریم حق انتخاب داشتم پس چرا به من گیر میدید.
✅بعضی وقتا اگر به بعضی از حرفهایمان دقت بکنیم خییلی بد برامو

بسم رب الشهدا و الصدقین
فرمانده حوزه بسیج دارخوین شادگان در جنوب استان خوزستان توسط افراد ناشناس ترور و به شهادت رسید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان شامگاه چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. و به درجه رفیع شهادت نائل آمد..
zakhmiyan_eshgh @
دانلود فیلم X-Men 2 2003 با کیفیت های متفاوت و لینک دانلود مستقیم
»»» دانلود با کیفیت ۱۰۸۰-۷۲۰-۴۸۰ «««
توضیحات فیلم : 
زمان : ۱۳۴ دقیقه
محصول کشور : کانادا,آمریکا
نویسنده : David Hayter,Zak Penn
کارگردان: Bryan Singer
سال تولید : ۲۰۰۳
بازیگران : Patrick Stewart,Hugh Jackman,Ian McKellen
ژانر : اکشن,ماجراجویی,فانتزی
IMDb :
۷٫۵
خلاصه فیلم :
مردان ایکس گرد هم آمده‌اند تا یک مامور جهش یافته که قصد جان رئیس جمهور را کرده است، را بیابند. در پی این حادثه، آکادمی انسان‌های جهش یافته مورد حمله ا
بر اساس ادعای یک محقق امنیتی که با فوربس همکاری دارد، اطلاعات کاربران با استفاده از مرورگر مورد استفاده در گوشی های شیائومی جمع آوری می شود. گفته شده که این اطلاعات در زمان استفاده از حالت ناشناس یا موتورهای جستجویی مانند DuckDuckGo نیز جمع آوری می شوند.
محقق امنیتی، «گابریل سیرلیگ» که از ردمی نوت 8 به عنوان گوشی روزانه خود استفاده می کند و به تازگی متوجه شده که این دستگاه تقریبا تمام کارهایی که توسط آن انجام می شود را ثبت می کند و سپس اطلاعات را
دیگه خودمو نمیشناسم.نمیدونم چه کار خواهم کرد.

آخداکسی رو جز تو ندارم:)و فقط تو حالمو میدونی.اسماءواگذارت میکنم.نمیدونم چه تاوانی خواهی دادولییک سال و دو ماه و بیست و پنج روزی که به امیدت جون کندمو یه عمر زندگیمو با یادت ساختموهمش آوار شد رو سرمهر لحظه جلو چشممهو قلبمو شکسته. بدجورم شکسته.و این خیلی تاوان داره :)سَیَسالک الله عن کل قلب کسرته 
این روزا جدی جدی دارم دنیای واقعی میبینم ! 
+ چرا نقاب ها تون دارید دونه دونه برمیدارید ؟ لطفا برندارید ! من واقعا تحمل مواجه شدن با واقعیت ها رو ندارم ! لطفا نقاب ها یتون دوبار بزارید 
+ از این به بعد می خوام برای یه سری آدم ناشناس باشم برای همیشه 
پروژه کتاب آبی (Project Blue Book) یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های رسمی ارتش آمریکا برای تحقیق در مورد اشیا ناشناس پرنده یا همان یوفو (UFO) در اواسط قرن گذشته بود. در ادامه به بررسی این پروژه سری و شگفت‌انگیز خواهیم پرداخت.
پروژه کتاب آبی (Project Blue Book) سومین و معروف‌ترین رشته تحقیقاتی بود که ارتش و دولت ایالات متحده، در مورد بحث اشیا ناشناس پرنده یا همان یوفو (UFO) انجام دادند. این تحقیقات مخفیانه حدودا ۵۰ سال پیش شروع شدند و اطلاعات شگفت‌انگیزی توسط اعضا
واقعا از کامنت های یه عده معلومه که فقط برای بازدید و رتبه هس الکی تفریف تمجید کردناتون-_- ولی خوبه بدونین که کامنت هاتون حذف میکنم :/ 
+ امروز با ف و ناشناس میریم بیرون:) نمیدونم کیه ولی خعلی پایه است. حالا امروز میبنمش پعلوم میشه کدوم دوستم بوده 
#meeting
دیشب یه پست نوشتم نیومده چرا :/
دلم برای روزهای بهتر از الانم تنگ میشه گاهی وقتا ولی نه قراره اون روزها برگردن نه من اون آدم سابقماگه پتانسیل بهتر شدن هم داشته باشه ، جنسش متفاوت با گذشته ست دیگه
بیاید قبل از رفتنم یکم ناشناس با هم گپ بزنیم :) حتی واسه اون کامنتهای عجیب غریب هم دلم تنگ شده :))
پس بگو ...
(آیکون خراب سمت چپی واسه کامنته!!!)
بچه ها دیگه من فردا بر میگردماگه حرفی دعایی نذری حاجتی یا هر چی دیگه دارید ناشناس بگیدفردا همه رو یه جا مینوبسم داخل حرم میندازممیخواستم تلگرام بزارم که اینجا نتش یاری نمیکنهخدایی ام کوتاه بگید در توانم باشه نوشتنش دیگه:)+حاجی سرما خوردمشب همتون بخیر عاقبتتونم بخیر

دیدے یھ وقت میخواے یھ حرفے بزنےهیچڪس حرفتو باور نمیڪنھراهے ندارے جز اینڪھ قسم بخورے‼️میگے: بخدااا به پیغمبر...فلان و بیسار
بھ نظرتون خدا چجورے باید قسم بخوره؟وقتے ماها حرفشو باور نمیڪنیم؟!!

«سوگند بھ روز وقتے نور مےگیرد و بھ شب وقتے آرام مےگیرد ڪھ من، نھ تو را رها ڪرده‌ام و نھ، با تو دشمنے ڪرده‌ام»

اَللّٰهُمَ عَجْل لوَلِیِّکَ اَلفَرَج
یادم نمیاد آخرین بار کی تو این خراب شده نوشتم. چه اتفاقی تو اون دفتر منحوس زندگی من افتاد که من رجوع کردم به اینجا برا نوشتن یه چیزی که خودم رو خالی کنم. عموما زمانی که از لحاظ تنهایی به یک خلصه خاصی میرسم این بلاگ رو آپدیت میکنم. 
مدتی است که در قرنطینه خانگی به سر می‌بریم. برای ماندگاری در تاریخ مینویسم داستان‌ رو. به قول حضرت آقا ویروس منحوسی بر این سرزمین سایه افکنده که همه رو از معاشرت و احوال پرسی دور نگه داشته. ۱۶ روزه تو خونم و سه ساعت ه

دیدے یھ وقت میخواے یھ حرفے بزنےهیچڪس حرفتو باور نمیڪنھراهے ندارے جز اینڪھ قسم بخورے‼️میگے: بخدااا به پیغمبر...فلان و بیسار

«سوگند بھ روز وقتے نور مےگیرد و بھ شب وقتے آرام مےگیرد ڪھ من، نھ تو را رها ڪرده‌ام و نھ، با تو دشمنے ڪرده‌ام»

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
یه نادونی رفته تو وب صدرا به عنوان ناشناس داره حرف مفت میزنهبرید پیداش کنیدخودش که میگه دو نفرهبگذریمبعد از یافتنش به من بگین تا مژدگانیتونو بدم+ دایی مشتی زحمت بکش با جعبه مهماتت افقیش کنیم+ عرفان جان ببخشید که تو چت روم من اشتباها بهت اتهام زده شدهمه ی کامنتای چت رومو پاک کردم+ صدرا بگو ببینم منظور اون یارو از سین هه منم؟
سوار آسانسور شدم. دکمه‌ی همکف را زدم. در طبقه پایین‌تر سه مرد سوار آسانسور شدند.‌ سیاه پوشیده بودند، اولین بار بود آن‌ها را می‌دیدم، احتمالاً اقوام یکی از ساکنان بودند. آسانسور که ایستاد یکی از آن سیاه‌پوش‌ها با شیء فلزی‌ای که در دست داشت به سرم کوبید. دیگر چیزی یادم نمی‌آید تا زمانی که خودم را در یک مکان ناشناس دیدم.
ادامه مطلب
اگر در وبگاه (Site) رمز ارز میخواهید کار کنید یا سرمایه بگذارید یا ... و نمی دانید کلاهبردار یا scam است به پیوند زیر ابتدا یک سر بزنید :
https://hyip.tc/home/type/7/
نکته : هیچگاه تمام سرمایه تان را در یک جا سرمایه گذاری نکنید. اگر آنجا ناشناس و تازه کار باشد چه بدتر. 
نمی توانم صداهای ناشناس را تحمل کنم. امروز آقایی آمده بود و زیارت عاشورا می خواند و با شنیدن صدایش هر لحظه حالم بدتر می شد. راننده تاکسی که صحبت می کرد می خواستم بالا بیاورم. یکی از دلایلی که امروز نرفتم دانشگاه، به جز صدای فاطمه نمی توانستم صدایی را بشنوم. حتی استاد آمار. به این فکر می کنم که اگر آقای قهاری سر کلاس ۸ صبح سوال می پرسید و من از شنیدن صدایش بالا میاوردم چه افتضاحی می شد.
این اولین نوشته ی من نیست، من از همان سالهای دور که مردم فانوس به دست توی جنگلها میچرخیدند مینوشتم،
یک کلبه درختی داشتم در بلاگفا ، یک طوفانی گرفت و درخت و کلبه و جنگل را با خودش برد. من ماندم و بی کسی ها و حرفهایی که توی دلم مانده بود و باد میکرد ، ترسیدم غمباد بگیرم دنبال دوست گشتم، پیدا نکردم ، هر روز بالای سر تکه چوب های کلبه ام اشک میریختم تا اینکه به خودم آمدم ، یکهویی! فکر کردم من که بیست و دو سال بیشتر عمر نکرده ام و زود است برای غمباد گرف
آیا از آنتی‌ویروس Avast استفاده می‌کنید؟ به‌طور پیش‌فرض، این شرکت تاریخچه مرورگر شما را از طریق شرکت تابعه Jumpshot گردآوری کرده و آن را به بازاریاب‌ها پیشنهاد می‌داد. شرکت‌های خریدار نیز می‌توانند جریان کامل کلیک‌های آنلاین کاربران این آنتی‌ویروس را مشاهده کنند. مایکل کان (Michael Kan) از وب‌سایت PCMag می‌گوید: “این داده‌ها به حدی جزئی بوده که می‌توانند در مقیاس میلی‌ثانیه‌ای کلیک‌های کاربران در فضای اینترنت را به اشخاص خریدار نشان دهند. د
سلام بچه هاخیلی وقته کامنتی بینمون رد و بدل نشده
اما وقتی میبینم اون قلب پایین پست ها عددش هی بیشتر میشه میلم به نوشتن باقی میمونه
من خوبم.روزهای عجیب یا بهتره بگم دوران عجیبی از زندگیم رو طی میکنم که در حال حاضر خودم هم نمیدونم قراره چی بشه.بگذریم
کامنتهای این پست بازه.
بنویسید برام ؛) هرچی دوست دارید.هرطور دوست دارید
شناس ، ناشناس ، انتقاد ، پیشنهاد.هرچی
باسلام و شب بخیر
خواستم ازتون یه سوال بپرسم، اگه راحت نبودین ناشناس پیام بدین، و اون اینکه:
تو زندگی متأهلیتون چه آرزویی دارین؟؟
شاید اینطوری سوالمو بخونین حسرت به دلتون مونده همسرتون چی کار کنه؟؟
یاشایدم داشتن چیزی یا موقعیتی، یا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ازینکه متأهلین و آرزوشو دارین
راحت باشید لطفا کوچیک و خنده دار و بزرگ و دست نیافتنی هم بود بگین
امروز تا لحظه ۹۰ داشتم رمان میخوندم واس همین برا کلاس دیرم شد :/ تو راه یه تابلو دیدم جمله اش عالی بود نوشته بود "همه فسادها از خودخواهی نشات میگیرد" توضیح لازم نداره واقعا یکم فکر کنیم میفهمیم!
آجیم امرو نبود براش پیغام میزارم شاید بیاد.
دلم میخواد فردا برم باغ گلها ولی یکی شوخیش گرفته میگه بیا بریم ولی نمیگه کیه :((( تو پیام ناشناس گف. دلم میخواد با ف برم استخر و بقیه ولی نمیان کععع :/ 
به اون دوتای دیگه میگم!
بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده است که توسط فرد یا گروهی ناشناس (ساتوشی ناکاموتو) در سال ۲۰۰۸ به دنیا معرفی شده است. این ارز کاملا دیجیتالی با هدف از بین بردن مشکلات موجود در سیستم های پرداختی سنتی عرضه شده است . به گفته ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر ، این ارز یک مدل همتا به همتا برای پرداخت های الکترونیک است که میتوان با آن به صورت مستقیم و آنلاین پول را بدون نیاز به سازمان های مالی مرکزی به گیرنده انتقال داد.
دوستان عزیز بیانی و غیر بیانی میشه وبلاگ هایی با موضوعات کتاب و کتاب خوانی،  رمان  حتی دوستان که اهل قلم هستند  میشه زیر این پست کامنت بذارن! یا معرفی کنید ........+ اگر  کسی دوست نداره شناخته بشه می تونه وبلاگ خودش یا دوستانش به صور ناشناس معرفی کنه ......
خواهشا اگر میشناسید معرفی کنید 
سلااااااااام :)
+این چه عنوانیه نبات؟ :/
-خب اولین چیزی بود که به ذهنم رسید! :)
هر هفته،شنبه ها،میام تو این پست وزن جدیدمو اعلام میکنم! :)
تاریخ شروع:۹۸/۲/۵
وزن شروع نبات:۷۲/۹۰۰
وزن ایده آل نبات:۵۸
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
مرسی نبات :)

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود
قبل ترها، خیلی بیشتر توی دنیای خودم بودم و کمتر حرف می زدم.
نوشتن برام خیلی راحت تر بود تا رو به رو صحبت کردن و دلیلشم این بود که می خواستم اونچه در ذهن دارم رو منتقل کنم.
شاید برای یک نامه چند خطی، چند ساعت وقت می ذاشتم، یا برای یه پست توی وبلاگ شخصی. اما آخرش می شد همون چیزی که توی ذهنم بود. دست کم این بود که بارها بهش فکر کرده بودم تا اونچه دقیقا توی ذهنم هست رو بنویسم.
یکی از باحالی های زندگی این بود که جای نوشتن یه متن، چندتا کلمه پیدا کنی و گف
همین امسال بود توی عید بود که یه وبلاگ زده بودم با ادرس yadegarii.blog.ir که توی اونم مثل این یه جور یادداشت های روزانه و تراوشات رهنیم و هر چرت و پرتی که گیرم میومد مینوشتم توش ! 
بعد چند روز یه مخاطب ناشناس دروپاقرص پیدا کرده بودم که از قضا اونم کنکوری بود و زیر همه پستام نظر میزاشت... 
الانم یه نفر دیگه اومده تو این وبلاگم .. 
د اخه لعنتی :////
چند میگیری منو به حال خودم وابگذاری ؟؟
+میدونم یه روزی میرسه که حال دلم خوب نباشه و دلم بخواد یکی نظر بزاره ولی ب
این یه نامه است به صورت ناشناس برای آشناترین آدم زندگیممهربان قلب من
همه هستی ام پای لبخندت. آرام میکنی جانم را وقتی لبانت میخندند
ستاره باران می شود نگاهم از دیدن روی ماهت
کلمات  از قدرت توصیفت قاصرن
یه دونه قلب من...
میخواستم بگم تا بدونی که از امروز تا آخرین روزی که نفس میکشم عاشقت میمونم
فرقی نداره کجای این کره خاکی باشی وقتی تو دلم باشی خیالم راحته هرجا برم هستی
دلبر...
دلمو بردی
تورا به خدای عاشقان قسم مراقبش باش
این یه نامه است به صورت ناشناس برای اشناترین ادم زندگیممهربان قلب من
همه هستی ام پای لبخندت.ارام میکنی جانم را وقتی لبانت میخندند
ستاره باران می شود نگاهم از دیدن روی ماهت
کلمات  از قدرت توصیفت قاصرن
یه دونه قلب من...
میخواستم بگم تا بدونی که از امروز تااخرین روزی که نفس میکشم عاشقت میمونم
فرقی نداره کچای این کره خاکی باشی وقتی تودلم باشی خیالم راحته هرجابرم هستی
دلبر...
دلمو بردی
تورا به خدای عاشقان قسم مراقبش باش
ناز شوال همین امشب و فرداست ولی
تا ابد رویت روی تو بعید است، بعید
فاضل نظری

من بعد از این ایام سخت روزه داری
از بوسه واجب تر ندارم هیچ کاری!
محمود احمدی

این کشور و آن کشور و سی روزمهم نیست
هرجا که تو رویت بشوی عید همان جاست!
یاسر قنبرلو

بر سر بام بیا، گوشه ابرو بنمای‌
روزه‌گیران جهان منتظر ماه نو اند!
ناشناس

بیربط نوشت:
از خیالت در دل شبها اگر غافل شوم
تا قیامت سنگسار از خواب غفلت کن مرا
صائب
سلام
آیا مطالب بنده منتشر میکنم به درد نمیخورد؟؟
آیا انسجامی بین مطالب مشاهده نمیکنید؟؟
بنده نقد اصلا مشکل ندارم ولی با توهین و بی ادبی کاملا مخالفم و مشکل دارم.پس لطفا ازطریق  ناشناس  نقد های وارده بفرمتیید ..به دردمیخوره چون بیشتر دقت میکنم..
پیشاپیش تشکر میکنم..
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)
ما دردهایی داریم که نمی‌شود به هر کسی گفت. یا حتا نمی‌شود به هیچ‌کس گفت. اما نمی‌شود. دل آدمی می‌ترکد از نگفتن‌ها. سنگی می‌خواهد صبور. چاره چیست از بی‌سنگی و بی‌صبوری...
این‌جا را می‌نویسم و می‌چسبانم بالای صفحه. برای تو که مثل منی. خسته و دلگیر از گیر و دار روزگاه بی‌مروت. از زخم‌های خورده. از عذاب زخم‌های زده...
می‌توانی مثل من بنویسی همین پایین. شناس یا ناشناس، خصوصی یا عمومی فرقی نمی‌کند، انتخاب با خودت. این پست یک سنگ است. یک سنگ صبو
سلام
میخواستم یه پیشنهادى بدم که اگه به تصویب اکثریت رسید در خانواده برتر قانون بشه.
از این به بعد کامنت هاى کسانى که به صورت "به ..." هستند تایید نشه! ببینید اکثر کسانى که قدیمی هاى وبلاگ هستن با یه اسم خاص فعالیت میکن و یه شخصیت مجازى براى خودشون دارن و اهل وبلاگ با این اسم و هویت یه اطلاعات حداقلى از وضع مذهبى، ادبیات، اخلاق حدودى، موضوعاتى که در اون بیشتر تبحر داره و مسائلى از این قبیل دارن و وقتى دارى باهاش گفت و گو و بحث میکنى یه حداقل اطلا
یوفو
یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده در سال ۲۰۱۹ توجه زیادی را به خود جلب کردند و با اینکه بحث وجود فرازمینی‌ها به صورت رسمی در این سال تایید نشد، جنجال‌های بسیاری مخصوصا از طرف دولت آمریکا در این رابطه به پا شد.
در سالی که گذشت بحث‌های زیادی در رابطه با یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده مطرح شد و با اینکه هیچ موجود فضایی و بیگانه‌ای با انسان‌ها به صورت رسمی ارتباط نگرفت، صحبت‌های زیادی در این رابطه مطرح شد و نهادها و سازمان‌هایی
مأمور: زنگگگگگگ ... خوبم ... پدر : مثل هر ماه نیستی مامور : ماه پیش چه شکلی بودم که این ماه نیستم ؟! پدر : سر حال تر بودی. مامور : خسته م. پدر : زیر چشمات گود رفته. مامور : کم خوابیدم. پدر : تپل تر بودی. مامور : کم می خورم. پدر : چیزی شده ؟ مامور : نه پدر (تاکیدی) : چیزی شده ! مامور : میگم هیچی نشده باور کنید. پدر: یه صداقتی تو چشمات هست که حرفتو باور نمی کنم. مامور : گرفتارم. پدر : چی هست گرفتاریت ؟ مامور : یه مشکلی برام پیش اومده. پدر : چه مشکلی ؟ مامور : نمی تونم بهت
دانلود آهنگ پازل بند کوتاه بیا + متن اهنگ 
Download New Music Puzzel Band – Koutah Bia
دانلود آهنگ جدید پازل بند به نام کوتاه بیا با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ کوتاه بیا پازل بند 
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روتمقصر منم که باید بگم بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودمطرز نگات برگ برندت بود

میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفانشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتوباید رد میشدم از تو مثل همه
♥♥♥♥
کوتاه ب
این‌روزها بیشتر از همیشه به مردم فکر می‌کنم؛ به اینکه چقدر شرایط دشوار شده و زندگی دست گذاشته بیخ گلوی همه، اینکه چقدر دردمندیم، دردمند زندگی، عشق، تنهایی و... . حالا این وسط اگر به هر دلیلی مجبور به سکوت باشیم، همه‌چیز سخت‌تر می‌شود. پست امشب برای شماست، برای توست، برای تویی که دلت گوش می‌خواهد برای حرف‌زدن اما نداری. اینجا من هستم، ما هستیم. بگو، بنویس، دلت را سبک کن. اگر نمی‌خواهی اسمت باشد، کامنت ناشناس فعال است؛ نه اسمت می‌ماند، نه
اشتباه بزرگم اومدن به این دانشگاه بود
اشتباه کردم
باید با اقتدار و با عزت میومدم سمت علاقه ام ، نه اینجور
کم کاری کردم 
سنم هر روز داره بیشتر میشه ، توان اینکه بخوام بشینم دوباره برا کنکور بخونم رو ندارم ، اما بشدت دوست دارم بشینم بخونم و شر همه چیز رو بکنم 
اما میترسم ، از شرابط کنکور میترسم

کاش کسایی کنکور ریاضی دادن میومدن حتی اگه شده بطور ناشناس بهم میگفتن ، سطح سوالا و کنکور و نتایج چجور بوده :)

داستان های اشیای ناشناس پرنده یا همان یوفوها برای نمایندگان FBI کافی است تا مدت زمان بسیار طولانی را صرف بررسی فایل های ایکس نمایند. سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا پرونده ‌های محرمانه ای در خصوص بشقاب پرنده های ناشناس منتشر ساخته است.
 جای تعجب ندارد که بسیاری از تصاویر مربوط به بشقاب پرنده ها در اوایل دههٔ ۱۹۵۰ میلادی رویت شد. رقابت های فضایی متعددی در حال رخ دادن بود و ترس از جنگ سرد در اوج قرار داشت؛ فیلم های علمی- تخیلی از قبیل “بشقاب پرنده
بسم الله
چندسال پیش بود که تازه این وبلاگ رو راه انداخته بودم، وبلاگی رو دنیال می کردم.. مثل فضای همه ی وبلاگ ها ناشناس . بدون عکس بدون مشخصات. زندگی و حال و هواش رو دوست داشتم...شیرین بود برام... همسن من هم بود تقریبا. از سال اول دانشکده عاشق دختری شده بود. و کش و قوس بسیار داشت رابطه شان. دختر رفته بود المان و با کس دیگری ازدواج کرده بود، و از او هم جدا شده بود. چند باری توی موقعیت های مختلف همدیگر را دیده بودند توی این ده سال. امروز که بعد از یکسال
۸۳ هزار بیت کوین ، معادل ۴۷ ملیون دلار کنونی، توسط یک هکر ناشناس از سرورهای انتقال سود بیت‌کوین سرقت شده‌است. بیت کوین چیست؟ بیت کوین (به انگلیسی bitcoin) یکی از اولین پیاده سازی‌ها با مفهوم پول رمزگذاری شده است که اولین بار در سال ۱۹۹۸توسط Wei Dai در لیست پستی cypherpunks مطرح شد. بیت کوین … سرقت ۸۳ هزار بیت‌کوین
منبع : وبلاگ ایران سرور
ھیسسسسسسس ساکت...دیروز 23سال و2ثانیه پیر شدم..جریمه شدم!~!الانم احتمالا یادش رفته دستگاه رو بگیره...خوب خوب خوب توى این24ساعت که وبلاگم نبودم فھمیدم خعلى عاشق اینجام...آره دیگه بریم سراغ پ.ن..
*نیلو.فاطمه.اتسھ.ناشناس.و....ى معذرت خواھى مدیونتونم/میانه.کرھ اى/گومن~سى مى ماسه.ژاپنى/آیم ساری ..ھرکى اینو ،ندونھ خیلی....
**یاسى نژار کھ ناراحت شى که این خیلی بده/ویستا میدونم سخته ولی مثل ى دوست که نه مثل خواھر پشتتم/کیوتى امیدوارم نقص فنى زودى خوب شه و برگردى
گاهی آدم میخواد خودش رو برای آدمی ناشناس معنا کنه.
گاهی هم میخواد برای همه‌ی به ظاهر آشنا‌ها بی‌معنی بشه.
زمانی عجیب میشه که بخواد همزمان این دو اتفاق رخ بده.
اونوقت فقط نبودن هست که این دو شرط رو ارضا میکنه.
نبودن یا عدم...عدم کلمه بهتریه...کاش میشد معدوم شد...هم در زمان و هم در مکان.
گاهی هم میشه که خودتو رو نمیشناسی.حس میکنی این بدن و این روح هیچگاه همراه هم یک انسان رو تشکیل ندادن.شاید اون موقع به کمک بقیه نیاز داشته باشی...تا معنات کنن...برای خ
حدودا 10 سال پیش بود که فردی یا گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو انقلابی ترین فناوری عصر ما را معرفی کردند. شخصیت ساتوشی ناکاموتو هنوز هم به عنوان یک معما باقی مانده است و بسیاری در جستجوی کشف این شخصیت هستند. بسیاری سعی کرده اند نام ساتوشی را بر خود بگذارند اما موفق به اثبات این ادعا نشده اند. علاوه بر ساتوشی، افراد ناشناس دیگری هم در فضای کریپتو موجود بوده اند که برخی از آنها مانند ناکاموتو ناپدید شده اند و برخی نیز هنوز در این فضا باقی م
چند روز پیش با یه همچین خبری شخصی ناشناس که اطلاعات 42M میلون تلگرام ایرانی تو سطح اینترنت به فروش گذاشت روبرو شدم یعنی یه چی تو این حدود  که کل ایرانی های که تو تلگرام هستن اطلاعاتشون ایندیکس شد تو گوگل و این یعنی فاجعه بزرگ برای همه ما . 
 این اطلاعات 42 میلیون ایرانی که ایندیکس شده بررسی شده و صحت دارد که توسط یکی از از پیامرسان های واسط ایرانی مثل ( هات گرام ، ایرانی گرامی ، کوفت گرام !!!! تو نت پخش شده  هزار بار به این مردم گفتیم بابا از این نرم
آقا من قول داده بودم وقتی فهمیدم ماجرای سیاه‌چاله رو بیام و بگم.
راستش همون روز فهمیدم ولی حالش نبود. خلاصه الان یادم اومد.
از روی آدرس صفحه فهمیدم که درواقع بخش «درباره‌ی من» رو تغییر نام دادم و کردمش سیاه‌چاله.
احتمالا واسه روزاییه که حالم زیاد خوب نبوده اما در عین حال فکر می‌کردم آدم بامزه‌ای هستم :))
خلاصه اینم جواب شما :)
پستاى قبلى همه یه بازدید و پنج تا و سه تا... بعد یهو این قبلیه ٢٩ تا! چرا؟
خیلى جالبه که من توى ایران مینویسم و اینهمه IP خارجى! همتون با فیلترشکن میاید؟ چرا؟ منم باید با فیلترشکن بیام وبلاگاتون؟
از رومانى آخه کى میاد وبلاگ من به جز یه فیلترشکن زیبا؟٦٠ درصد اونایى که میان اینجا از کشور دوست و همسایه آمریکان! جل الخالق!
اینکه نوشته سیستم عامل فلان یعنى از کامپیوترشون میان؟ یعنى میرن کامپیوتر رو روشن میکنن واسه دیدن وبلاگ؟ آهان لپ تاپ هم میتونه ب
مداخل این قضیه داعیه داریم ربات چت ناشناس تلگرام را معرفی و آدرس ربات را ارائه کنیم و پی از نزاکت طریقه بهره وری از “ربات حرفتو ناشناس بهم بزن” را نیز بیان کنیم. وی پشه موقع دریافت مجوز برای ادا فعالیت همسریابی هزینه درا تلگرام می افزاید: موسسه میغ مطابق کلاً رقیمه کار می کند و ضمیر اول شخص جمع از تلگرام به مقصد آغاز یک دیدن برای پیشبرد اهداف موسسه بهره جویی می کنیم. از سوی دیگر زنگ میدان بخش ها نیز اسنپ را فوق ضیق مواضعه داده و با پروپاگاندا
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
با دیدن آقای شکری و آقای ثابتی واقعا یاد اون سالها افتادم. چقدر معلمهای خوبی بودن برام و چقدر چیزا ازشون یاد گرفتم. هنوز که هنوزه بعضی برخوردها و حرفها و رفتارهای این دو نفر یادمه. کاش زودتر مدارس باز بشن، یه روزی بیام این معلمها رو ببینم. هرچند که شاید منو دیگه یادشون نیاد !

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

چند روز پیش این پیام رو توی تلگرام از یکی از شماها گرفتم، خیلی برام عجیب بود همیشه فکر می‌کردم توی وبلاگم مشخصه خیلی هم بداخلاق نیستم :دی واقعا چقدر برداشت‌ها می‌تونه با خودِ واقعی آدم‌ها متفاوت باشه. همین بهانه‌ای شد که این پست رو بذارم که شما بیاین کامنت بذارین و برداشتتون رو در مورد من بگید. امکان نظر به صورت ناشناس رو هم فعال کردم. :)

well

من این قدرت رو دارم، که به عنوان یه دختر، و یه انسان! 
که یه کاری کردم با این جدی بدبخت
که بچه هم همه عکساشو دیلیت کرد، هم وضعیت خودش رو به last seen recently تغییر داده.

میدونین،
بهش اهمیت میدم،
چون وقتی من هیچی نبودم اون به من اهمیت داد.
از طرف آدم مزخرفیه و شخصیت مزخرفی داره، و بدقولو دروغگو و خالی بند و بهروز پیرپکاچکی هست،
ولی اینها دلیل نمیشه که من ازش غافل شم.

میدونم تنهاست

میدونم ب کمک نیاز داره.

ولی خب بنده، به عنوان یه خنگول، این قدر
به حدی از خودسوزی رسیدم که هی دلم برای خودم میسوزه
قربون صدقه خودم میرم
هرچی دلم میخواد برای خودم درست میکنم
و نسبت به همه بی حس شدم اصلا برام مهم نیست دیگه کسی برام بمونه یا نه ...
حتی آدمای بی شناخت زندگی که یه روزی بودن و دیگه نیستن لیاقتشون بیشتر از این نبوده ... والا ع
خیلی خوبه که دیگه حرف زدن یا نزدنشون منو ناراحت نمیکنه و سرگرم کارای خودمم ...
خدایا ماه رمضون امسالو بهتر از پارسال کن
حالا که فکر میکنم ماه رمضون پارسال خیلی ب بود و هیچ فیضی ن
Hacking Team یک شرکت نرم‌افزاری ایتالیایی است که طرف قرارداد بسیاری از دولت‌ها بوده‌، تخصص اصلی این شرکت ایجاد نرم افزارهای شنود، نقض حریم خصوصی افراد و جمع‌آوری اطلاعات برای مشتری‌‌هایش است. توسط هکر(های) ناشناس ادعا شده که در روز یک شنبه چهاردهم تیرماه این تیم هک،‌ نام آن به Hacked Team تغییر و ۴۰۰ … هک شدن تیم ایتالیایی Hacking و رازهای افشا شده‌اش
منبع : وبلاگ ایران سرور
خب اول از همه از همه تون ممنونم بابت این چند وقت که منو تحمل کردید. راستش یه گروه ناشناس هستن که کمر بستن منو از بیان محو کنن . نمی دونم چرا ولی آشنا هستن☹ شاید وب تهیونگ لاور فیلتر بشه اگه فیلتر هم نشه شاید خودم برای رهایی از دست این ناشناسا پاکش کنم.
خیلی خیلی زیاد دوستتون دارم
راستی این وب هیچ گونه ربطی به کی پاپ نداره و فقط یه پاتوقه که من با دوستام در ارتباط باشم..همین❤
یکی دو روز نیستم و امیدوارم تا اون موقع بلایی سر وبم نیاد...حلال کنید و م
خب اول از همه از همه تون ممنونم بابت این چند وقت که منو تحمل کردید. راستش یه گروه ناشناس هستن که کمر بستن منو از بیان محو کنن . نمی دونم چرا ولی آشنا هستن☹ شاید وب تهیونگ لاور فیلتر بشه اگه فیلتر هم نشه شاید خودم برای رهایی از دست این ناشناسا پاکش کنم.
خیلی خیلی زیاد دوستتون دارم
راستی این وب هیچ گونه ربطی به کی پاپ نداره و فقط یه پاتوقه که من با دوستام در ارتباط باشم..همین❤
یکی دو روز نیستم و امیدوارم تا اون موقع بلایی سر وبم نیاد...حلال کنید و م
1. هلما وبلاگ رو توصیف کنید. (10نمره)
2. انتقاد، پیشنهاد و هرآنچه فکر میکنید لازمه بدونم رو بگید لطفا. (10نمره)
شرکت کردن همه اتون برام مهمه، پس اگر پست رو دیدین پیام دادن رو فراموش نکنید لطفا.
ارسال نظر ناشناس هم فعاله.
ماه جدید قمری هم مبارک. :)

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها